TEMEL DEĞERLER

Sentromer DNA Teknolojileri’nin kurumsal kimliğini oluşturan ve hiç bir zaman değişmeyecek temel değerleri aşağıdaki gibidir: 

Sentromer DNA Teknolojileri çalışanları işlerini dürüst ve şeffaf şekilde yürütür. Proje ortaklarının, müşterilerinin, tedarikçilerinin ve rakiplerinin çalışmalarına ve mülkiyetlerine saygı gösterir, gizliliğe önem verir, etik standartlara ve taahhütlerine bağlı kalır.

Sentromer DNA Teknolojileri, yetkin, çalışkan, nazik, saygılı, özenli, müşterilerinin güven ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğu bir kurum olarak anılmak ister.

MİSYON

Sentromer DNA Teknolojileri, biyokimya, genetik, biyoinformatik, mikrobiyoloji ve nanoteknoloji alanlarında sahip olduğu bilgi birikimi, deneyim ve ilgiyle Türkiye’nin bilim ve teknoloji alanında belirlediği gelişme hedeflerine uygun katkı sağlamayı, yurt dışına bağımlılığı azaltacak maliyet düşürücü yaratıcı yöntemler ve ürünler geliştirmeyi amaçlar.

Kaliteyi koruyarak ürün çeşitliliğini artırmak için tüm süreçlerin kusursuz yürütülmesi, kontrollerin uygulanması ve gereken iyileştirme çalışmalarının yapılması gereklidir. Artan çeşitlilikle büyüyen hedef müşteri kitlesinin beklentilerini karşıladığında olgunlaşmış, sorumluluklarını yerine getirmiş, ülke için değerli bir teknoloji firması olacaktır.

VİZYON

Sentromer DNA Teknolojileri biyoteknoloji alanında mevcut ve geleceğin gerekliliklerini gözlemleyerek, artan bilgi ve deneyimiyle her gün bir öncekinden daha güçlü, özgüven ve cesaretle düşünen, geliştiren ve üreten bir firma olarak geleceğe katkı sağlayacaktır.

Sentromer DNA Teknolojileri geliştirdiği testleri doğrudan bireylerin kullanabileceği bir platforma taşıyarak gıda güvenliği ve sağlık alanında hızlı tanı yoluyla yaşam kalitesini artırmayı hedeflemektedir.